sc Heerenveen - Willem II
13 december, 20:00 uur
Koop nu kaarten »
Er zijn nog kaarten beschikbaar!
×

Feanstore

Afrekenen

Ticketing

Afrekenen

OSSH-veiling KiKa levert bijna €40.000 op

Gepubliceerd op 14 mei 2015 13:16

De seizoenafsluiting van de Ondernemers Sociëteit Sportclub Heerenveen (OSSH) stond woensdag in het teken van een veiling en verloting voor KiKa (stichting Kinderen Kankervrij). Maar liefst € 39.485,- stond er op de cheque die speler Jordy Buijs na afloop overhandigde aan directeur Frits Hirschstein van KiKa. “Geweldig. Wij zijn hier heel blij mee. Dit bedrag staat voor een jaar onderzoek. Geef mij iedere dag zo’n avond.”

KiKa streeft naar een genezingskans van 95 procent in 2025. “Momenteel is dat 75 procent”, vertelde Professor Dr. Rob Pieters, kinderoncoloog, voorafgaand aan de veiling. “In de jaren zestig en zeventig was het slechts 10 procent. Toch verliest nog altijd 25 procent van de kinderen met kanker de strijd. Onderzoek blijft daarom hard nodig. Wij zijn dan ook heel blij met de steun van sc Heerenveen.”

Alle prijzen voor de veiling en verloting waren beschikbaar gesteld door sponsors en de club zelf. Onder leiding van veilingmeester Machiel Dijkstra van het Veilinghuis Âld Fryslân werd er flink geboden. Vooral het gesigneerde shirt van voetballer Daley Sinkgraven scoorde goed (€ 800,-). Daarnaast werden er ook gesigneerde shirts van Alfred Finnbogason, Mark Uth, Daryl Janmaat en Bas Dost geveild. Jordy Buijs stelde spontaan zijn voetbalschoenen beschikbaar voor de veiling. Overige veiling-items waren onder andere: met tien man op de foto met het hele elftal, een lezing door Foppe de Haan, een prachtig dames- en herenhorloge, een middag varen op een skûtsje, een vakantie en nog veel meer.

Er waren uiteindelijk twee veiling-items die per stuk € 3.200,- opbrachten. Het ene veiling-item was het gesigneerde wedstrijdtenue van Epke Zonderland dat hij droeg tijdens het WK in Nanning. De topturner overhandigde het ingelijste shirt zelf. Het andere veiling-item was een opname van Piets weerbericht op locatie.

  • FPH1116.jpg
  • FPH1139.jpg
  • FPH1143.jpg
  • FPH1195.jpg
  • FPH1214.jpg
  • FPH1297.jpg
  • FPH1543.jpg
  • FPH1552.jpg
  • FPH1581.jpg
  • FPH1686.jpg