Terug naar nieuws
14 augustus 2025

sc Heerenveen en Herzog gaan samenwerken: "Menselijkheid en prestatiedrang passen bij ons"

sc Heerenveen en Herzog slaan de handen ineen. Zowel het eerste elftal van de mannen als de vrouwen gaat met compressiebroeken van het bedrijf werken. "Met onze compressieproducten willen we het team ondersteunen in herstel en preventie, zodat spelers iedere wedstrijd op hun top kunnen presteren", zegt Harald Herzog, directeur van het bedrijf.

Herzog

Herzog ziet overeenkomsten tussen beide partijen. "Bij Herzog Medical gaan we altijd voor het beste, voor sporters én voor hun prestaties. sc Heerenveen deelt die mentaliteit: ambitie, professionaliteit en de drive om iedere dag beter te worden", aldus de oprichter, die inmiddels met meerdere betaald voetbalorganisaties samenwerkt. Met hun producten wordt de bloedcirculatie verbeterd, wat zorgt voor een sneller herstel en minder blessures.

Herzog is trots dat nu ook bij Heerenveen de compressiebroeken gedragen worden. "Vanaf het eerste moment voelden we ons welkom. sc Heerenveen is een club met een warme, nuchtere Friese mentaliteit en een sterke focus op topsport. Die combinatie van menselijkheid en prestatiedrang past perfect bij wie wij zijn en waar wij voor staan."

Hoofdsponsor

Wolkom Logo
Businesspartners
Amstel Van Den Brug Effektief Fietenolie Friesland Lease Gang Van Zaken Logo Macron Mascot Moofpeople Rinsma
Partners
Veolia Logo Scheerenveenwerkt Kkfh VDK Zwart Removebg Preview
Digital Partner
Tres Logo
IT-partner
Via Data Logo
Eredivisiepartners
Espn Logo Vrienden Loterij Logo