Terug naar nieuws

‘Verbindende’ VDK Groep breidt partnerschap uit en wordt businesspartner

VDK Groep verlengt bij sc Heerenveen en is vanaf dit seizoen businesspartner. Het toonaangevende bedrijf in installatietechniek is al een paar jaar verbonden aan de Friese Eredivisionist en zet nu dus een nieuwe stap. “De band tussen VDK Groep en sc Heerenveen ligt in de gedeelde regionale verankering en het verbinden van mensen”, vertelt Eelco Fokkens, CEO Nederland van VDK Groep.

VDK

Volgens Romke van der Spoel, commercieel directeur bij VDK, levert de sponsorovereenkomst veel voordelen op. "Via sc Heerenveen vergroten wij onze zichtbaarheid en versterken wij onze regionale betrokkenheid", stelt hij. "Daarnaast is de samenwerking met sc Heerenveen een mooi middel om duurzame relaties op te bouwen, waarbij we waardevolle ontmoetingen voor medewerkers, klanten en partners creëren."

Onder andere Hoekstra Installatietechniek, Koelvisie BV en Veldhuis Installatietechniek vallen onder de VDK Groep. Medewerkers van deze Friese bedrijven kunnen door het partnerschap plaatsnemen op de tribunes in het Abe Lenstra stadion. "Daarmee creëren we verbinding en betrokkenheid binnen de groep, wat onze positie als aantrekkelijke werkgever versterkt", legt Fokkens uit. "De samenwerking ondersteunt onze doelstellingen op het gebied van employer branding en maatschappelijke betrokkenheid, waarbij sport een krachtig middel is om mensen samen te brengen en verhalen te creëren die blijven hangen."