Terug naar nieuws
27 maart 2025

sc Heerenveen Vrouwen staat met lege handen, ondanks geweldige start

De drie punten leken woensdagavond al bijna in de tas voor sc Heerenveen Vrouwen, maar toch bleef de ploeg uiteindelijk met lege handen achter tegen AZ. Na een 2-0 voorsprong werd het 2-3 voor de bezoekers.

az1.jpg


Op Sportpark Skoatterwâld begon de thuisploeg uitstekend. Jet van Beijeren stichtte het eerste gevaar vanuit een vrije trap, waarna ook Elfi Maass gevaarlijk werd na een goede variant bij een standaardsituatie. In de tiende minuut kwam Heerenveen op voorsprong via Evi Maatman, die een rebound van dichtbij binnenwerkte. Het was dik verdiend. 

Zes minuten werd het nog mooier, toen de marge verdubbeld werd. Jet van Beijeren kreeg de bal op het middenveld, draaide goed bij haar tegenstanders weg, ging een combinatie aan en scoorde: 2-0. De ploeg van Niklas Tarvajärvi leek in minuut 36 de derde treffer te maken, maar daar ging een streep door wegens buitenspel.

De marge bleef dus twee en vlak voor de pauze werd het verschil nog maar één doelpunt. Ilvy Zijp volleerde een afvallende bal tegen de touwen. Na rust lukte het de Alkmaarders nog twee keer om te scoren via Fieke Kroese en Desiree van Lunteren.

az6.jpg
az5.jpg
az4.jpg
az3.jpg
az2.jpg
az.jpg

Hoofdsponsor

Wolkom Logo
Businesspartners
Amstel Van Den Brug Effektief Fietenolie Friesland Lease Gang Van Zaken Logo Macron Mascot Rinsma Moofpeople
Partners
Veolia Logo Scheerenveenwerkt Kkfh VDK Zwart Removebg Preview
Digital Partner
Tres Logo
IT-partner
Via Data Logo
Eredivisiepartners
Espn Logo Vrienden Loterij Logo
  • © sc Heerenveen 2025 Auteursrecht voorbehouden. Deze site is ontwikkeld door TRES
  • Privacystatement